TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 02:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1426 herë

Titulli : Mercedes ML 270

Çmimi : 6,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes ML 270

Ngjyra :

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2001

Përshkrimi

Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike ruajrur si brenda ashtu dhe jasht vetura ka regjistrim deri ne Janar vetura poseson 4 goma te reja karrikat me nxemje kradijo mp3 xenon etj

SHPALLJET TJERA