TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 02:29 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1082 herë

Titulli : Ford Fusion 1.4 TDCI

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fusion

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes
Veturen
Ford
Fusion
1.4
TDCI
( C dhe I te kuqe )
Klime
Central
Alarm
Airbag
Komanda timoni
E tj..
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA