TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 02:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1346 herë

Titulli : Renault Scenic dizel 1.9

Çmimi : 3,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Scenic

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

reno scenik viti 2003 disel 1.9 klimatronik,6 shpejtsi servisin e ber te gjitha rrypin dhemzor ,rrypin e alternatorit,lamellen,filterat ules,,naftes, ajrit klimes ,dhe ulen ,me goma te veres te reja , ire gjistruar rks deri ne fund te tetorit 2016 bej edhe ndrim me vetura , mundsisht automatik ndrusin e shpejtsive qmimi me pare kesh 4000, me ndrrim ka tjeter qmim numri i telefonit 044655295 viber +37744655295

SHPALLJET TJERA