TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 02:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 985 herë

Titulli : Citroen C4 Piccaso

Çmimi : 7,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen C4 Picasso

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Station Wagon

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Citroen c4 picaso 2.0hdi ne gjendje te mire dhe te gjitha serviset e kryme. Ke mundesi edhe ndrrim

SHPALLJET TJERA