TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 03:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2498 herë

Titulli : Mercedes c220 Avantgarde

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Mercedes c220 Avantgarde Dizel , i ardhur nga jasht ne gjendje te rregullt teknike dhe optike, vetura posedon keto karakteristika:
Klasa Avantgarde,
4 Gomat e reja,
Alumin fellne te bukura,
Klim,
Abs,
Esp,
e shum sene tjera ,
vetura esht mjaft e ruajtur siq edhe shihet ne foto
Bejn ndrrim me ndonje vetur automatik

Kontakti në 044237567 dhe ne viber +38649237567

SHPALLJET TJERA