TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 03:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2871 herë

Titulli : Banese exlusive

Çmimi : 97,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 100m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi :
Banesa ne shitje me siperfaqe 100m/2 ka 2 dhoma gjumi, sallon/kuzhine , koridor dhe banjo.
Banesa gjendet perball stacionit te autobuseve ne Prizren te ndertesa Him-group ( ish - minimaxi ) dhe posedon ashensor , mirembajtje ( pastrim ) , sigurim me kamera , garazhde dhe podrum , parku per femije , emegjenca 10m larg,ne kete ndertese gjinden bizneset ( meridian market , butik beni, sweetcaffe, embeltorja Besniku , spitali turk , agjensione , topshop etj. )
Eshte banese e mobiluar me gjitha paisjet komplet si ( ka roletne elektronike me rryme , dekor ne mure e tavane me knauf si dhe me powerled ndriqim , nxemje qendrore , gjenerator per te gjithe ndertesen , uje 24/7) , ka ballkon me hapsire diku 25m/2 si dhe ka pamje ka kalaja , xhamia Sinan pashes , ortakolli dhe rethi rruga kryesore te ish-Benafi .
Presim bleres serioz ,jeni te mirepritur .

SHPALLJET TJERA