TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 03:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1564 herë

Titulli : Mercedes Benz E320 Gjendje perfekte

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3200

Viti : 2005

Përshkrimi

Mercedes E320-- AVANGARD,
Viti prodhimit 2005, RKS - 1o muj regjistrim, automatik-tiptronik, Gjamat elektronik, Komanda ne Vollon, DVD, NAVIGATOR TE MADH, Shiber, Sensora para dhe mbrapa, Kuk automatike, Ulset me ngrohje,, gjysmë l?kur,ulset per përshtatje elektronik . Dritat Senon ,Fellne 16 original te Avangardit, Goma te sapo ngjitura te Dimrit 225/16/56, e shum e shum sene te tjera... Me një fjal TIPTOP. Esht i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda.

Gjendje te rregullllt

| Info : 044 250 698
: 045 812 124 |

| Whatsapp : +37745812124 |

SHPALLJET TJERA