TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 14073 herë

Titulli : Vila në Kompleksin Pushimor NIC Brezovice

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vila

Madhësia : 78, 125m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Ekstra : Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Vila në shitje në Kompleksin Pushimorë NIC- Brezovicë.
Vilat gëzojnë ndërtim arkitektunik luksoz dhe stil modern. Vilat kanë intimitetin e tyre, por njëkohësisht ju do keni mundësi të shijoni poashtu edhe ambientet sportive dhe rekreative që përmban ky Kompleks.
Vilat janë të pozicionuara në ambient të qetë, atraktiv, e të rrethuar me Malet e Sharrit dhe rrjedhës së lumit të mrekullueshëm.

Në Kompleksin Pushimorë NIC mund të përzgjedhni dy lloje të vilave dy katëshe: 78m2 dhe 125m2.
A. Vila 78m2 e cila është e ndërtuar në 2.5 ARI tokë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Terasë
B. Vila 125m2 e cila është e ndërtuar në 2.5 ARI tokë
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
2. Banjo
1. Terasë
Vilat posedojnë gjithashtu KAMIN si dhe ofrojnë ambiente të ngrohta, konforte dhe fleksibile.

Kontakti: 049 304 888, 049 501 095

Email: info@nic-holding.net

SHPALLJET TJERA