TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 10:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 403 herë

Titulli : Projekte per legalizim te objekteve

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Patundshmëri

Përshkrimi : PROJEKTE PER LEGALIZIM!
Arhing ofron komplet pergatitjen e dokumentacionit per legalizimin e objektit tuaj per:
KATEGORINË -I-a, KATEGORINË -I-b, KATEGORINË -II-

KONSULTIME FALAS! Nese keni nevoje per ndihme, na kontaktoni dhe inxhinieret tane do te ju ndihmojne.

SHPALLJET TJERA