TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 11:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 953 herë

Titulli : Shitet HTC ONE M8

Çmimi : 275 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes htc m8 ne gjendje perfekte pa asnje defekt me mbushes dhe ndegjuse origjinale

SHPALLJET TJERA