TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 14:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1300 herë

Titulli : Shitet nissan x-trail

Çmimi : 7,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Nissan X-Trail

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Ekstra : Alarm, Pasqyra Elektrike, Hidraulik

Përshkrimi

Shitet nissan x-trail 2.2 diesel RKS 6 shpejtsi ABS ESP AIRBAG 2 qelsa terheqja me gomat e para vozitje te ngadalshme ne teposhtze osht 4X4 4X2 dhe AUTO hollogenka para mbas ftohes per pije panoram drita levizese ngjendje shum shum tmir per ma shum edhe ne viber +38649566949

SHPALLJET TJERA