TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 632 herë

Titulli : Banesë 80m2 në shitje B. i Diellit, B. e Bardha

Çmimi : 80,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi :
Banesë 80m2 në shitje B. i Diellit, Banesat e Bardha.
Banesa gjendet te Banesat e bardha dhe ka 80m2 NETO, është në katin e I-rë dhe është e Renovuar (Dritare, Laminat, Instalim i rrymës, Pllaka të gjitha të reja).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
2. Ballkona
Parking të mjaftueshëm rrugor dhe qasje shumë e lehtë nga 2 anë për në rrugën kryesore.

ID e shpalljes: 10088

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate

SHPALLJET TJERA