TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 340 herë

Titulli : Ipet me qira lokali 188m2 rr."Bajram Kelmendi"

Çmimi : 1,000 €

Kategoria : Qera: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 188m2

Banjo: 1

Mobilimi : Jo

Përshkrimi : Ipet me qira lokali me sipërfaqe 188m2 ne rrugen "Bajram Kelmendi" (afer sh.f Gjergj Fishta) lokali ka, banjo, hapsir fizike, kuzhin dhe nxemje qendrore.Çmimi: 1000€044443349
038248165
www.prona.net
info@prona.net

SHPALLJET TJERA