TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 630 herë

Titulli : Samsung S4 GT-i9506 Lte

Çmimi : 175 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes samsung S4 .GT-i9506 Lte . Teli. Esht ne gjendje shum te mir dhe me shpejt se s4 tjere. Quad-core 2.3 Ghz Krait 400 Kontakt. Viber. +38649635631

SHPALLJET TJERA