TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2013 herë

Titulli : Shtepi Ville ne Boge te Rugoves 11.65 ari tok

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vila

Madhësia : 250m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Shitet shtepija me tok 11.65 ari ne boge
shtepija ka afersisht 250 m2
eshte e mobililume komplet
ka nxemje qendrore me dru
shtepija ka kati i par ni sallon me kuzhin plus WC me koridor
kati i dyte ka 3 dhoma ni banjo me koridor
kati i tret ka vetem ni llom
shpija ka edhe podrum me dy dhoma
shpija i ka 3 kate + podrumin
vikendica eshte e mbarume me materjel te fort eshte e veshme me gur,dru dhe fasad
toka ka dokumentacion te regullt perkthehet meniher si bohet pagesa
toka eshte kapum me asfallt te ri perskej tokes eshte lumi
toka eshte e pershtatshme edhe per biznes hotelier
toka gjendet shum afer kompleksit hotelier Relax ne Boge
Vaiber +377 45 599 999
Valoni 044 888 688

SHPALLJET TJERA