TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 406 herë

Titulli : Syza Oakley të reja

Çmimi : 410 €

Kategoria : Bizhuteri & Ora

Përshkrimi :
syzat kan Garancion fabrikisht prej Oakley plus dokumentat për cdo detaj...
syzat jan të paperdorne
per mu bind rreth cmimit dhe cilsis hyni për ma shum në Google dhe Youtube.

GARANTOI për ORIGINAL ne shum të dhëna dhe fakte e argumente ose/ose/ e vërtetoim nepër pikat shitse për mu bind vet.

https://www.youtube.com/watch?v=yRtSzxycJa8

SHPALLJET TJERA