TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.11.2015, Në orën: 15:43 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1321 herë

Titulli : TENDA (SHATORA ) KARRIKA ME QIRA 044 213 036

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Biznese & Industriale

Përshkrimi : Japim tenda (shatorra) karrika tavolina me qira per dasma,muzik,koncerte,panaire, syneti si dhe ahengje te ndryshme familjare transporti dhe montimi shpejt mir dhe auto matikisht.
Tendat jan 4x8 5x8 5x10 6x12.Per Info dhe rezervim Ju lutem kontaktoni ne Tel 044 213 036 dhe 049 213 036

SHPALLJET TJERA