TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 00:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1478 herë

Titulli : VW Polo 1.4 TDI TrendLine Me dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 110,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes VW Polo 1.4cc TDI TrendLine , Viti i prodhimit 2006 , Ngjyr e zez metalike , Te kaluara 117.000 km , Me dogan te paguar , Vetura posedon :
- Klim
- ESP , ABS , AirBag
- Mbyllje qendrore
- Xhama dhe Pasqyre elektrike
- 2 qelsa
- Drita kristal
- Interier te ruajtur
- 4 dyer
- Goma t'reja , etj.... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme

------------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301

SHPALLJET TJERA