TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 00:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1317 herë

Titulli : Shes Renault megane 1.9

Çmimi : 3,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes renault megane 1.9 viti 2003 dci klimatronik centrall espe 11 muj regjistrim gjendje t mir si jasht ashtu dhe mbrenda vetura shitet nga salloni auto star

SHPALLJET TJERA