TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 00:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1279 herë

Titulli : Shes golf 5 1.9 i sapo doganuar

Çmimi : 7,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes golf 5 i sapo doganuar vetura posedon klim airbek alarm esb timpomat bordkopjuter fellne goma t reja shum o n gjendje t mir teknike po ashtu edhe n pmje t jashtme dhe t brenshme shitet prej AutoSallonit
Autostar

SHPALLJET TJERA