TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 00:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1562 herë

Titulli : Audi A4

Çmimi : 16,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Audin ne gjendje te rregullt pune e cila esht e sa po ardhur nga zvicrra e cila i permban keto:
Audi A4
3.0 Dizell
4x4
4 dyer
Viti 2008
Navigacion
Senzor mrapa
Dhe dy par fellne nje par 19she dhe nje par 18
Per me shum kontaktoni ne ket numer: +37744941121(viber)

SHPALLJET TJERA