TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 01:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2050 herë

Titulli : Audi a3 1.6 ngjendje te mir padogan

Çmimi : 12,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A3

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 55,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2012

Përshkrimi

Shitet audi a3 1.6 disel pa dogan e sapo ardhur
Km e garantuar si dhe e aksidentume ska qen asnjher jam pronar i pare

SHPALLJET TJERA