TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 01:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2637 herë

Titulli : BMW X5

Çmimi : 22,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Tiptronik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Vetura esht shum ne gjendje te rregullt eh rujtne si mbren ashtu dhe jasht.
Gomat i ka te reja ver dimer fellnet 20 col te E'MIT.
Bej edhe ndrrim.

SHPALLJET TJERA