TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 07.11.2015, Në orën: 01:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 991 herë

Titulli : AUDI A6 2.5 TDI QMIM I LIR .NDRRIM I MUNDSHEM

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 1998

Përshkrimi

SHES DHE NDRROJ AUDI A6
2.5 TDI
6 SHPEJSI MANUAL
ASR
AIRBAG
ABS
KLIMA TRONIK
KARRIKA ME NXEMJE PARA DHE PRAPA
FELLNE 17
DRITA ME LLUP
HARGJIME TE VOGLA
JU MIRPRESIM VIBER: +37744929182\ IPKO: 049866394

SHPALLJET TJERA