TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.11.2015, Në orën: 10:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1746 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : 3,900 €

Kategoria : Vetura

Përshkrimi : Vetura osht ne gjende shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon 1.9 duzel e thjesht 4 dyr liber te servisit regjistrim nuk ka osht e qlajmruar 045684665

SHPALLJET TJERA