TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.11.2015, Në orën: 22:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1464 herë

Titulli : Audi A7 S-Line 3.0 Quattro

Çmimi : 39,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A7

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 57,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet Audi A7 3.0 S-Line Quattro
Motorr 3.0 Tdi Me 245 Ps
Viti 17.11.2010
Model 2011
Regjistrimi i Tret ne RKS
Kilometrat Aktuale 57000

Extra
Auto Start Stop n`Semafor
Xenon Bi Xenon
Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
Automatik Tip Tronik 7 Shpejsi
Ndrrusi i shpejsive edhe ne vollan
Pulla ne vollan
Navigacion te madh me dvd mp3 2 sd card etj
Bordcompjuter
Tempomat
Pasqyret i palohen automatik
Liber Servisi
I Servisuar Vetem Ne Porsche Prishtina Me Rregull
2 Qelsa
Fellnet 19 Me Goma M+S
ETJ

Arsyja e Shitjes :
OSE SHITET ME KESH OSE NDRRIM VETEM ME PORSCHE PANAMERA

FLM

SHPALLJET TJERA