TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.11.2015, Në orën: 23:55 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 604 herë

Titulli : Është shitur - iPhone 4s

Çmimi : 140 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes iPhone 4s full unlock 16GB iOs 7.1.2,
Ështe shume i ruajtur sikur i ri nuk e ka asnje grrith te vetme sepse prej dites t`pare eshte perdor vetem me folia si para ashtu edhe mbrapa. Eshte ne gjendje te shkelqyer nuk e ka asnje problem te vetem. Telefoni vjen me pajisjet qe shihen ne foto adapter dhe kabell te veten origjinale.

SHPALLJET TJERA