TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 03:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 896 herë

Titulli : Renault Megane II 2005

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet urgjent per shkak se udhetoj jashte shtetit.

Eshte 1.5 dci
klimatronik,
Pasqyret elektronike,
4 dyer,
Full panoram, gjysma hapur,
Gomat MS te reja te gjitha,
Drita Xenon te shkurta dhe te gjata,
Ngjyre te zeze,

Cmimi i diskutueshem si dhe ndrrim nuk bon.

Per me shume informata me kontaktoni

SHPALLJET TJERA