TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 04:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1193 herë

Titulli : BMW 730 DIZEL FULL EXTRA

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 730

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 230,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

Bmw 730 d e ardhun nga Zvicrra e e perdorur ne kosov vetem ne pushim veror E mirmbajtur me te gjitha serviset. Osht ne gjendje super tmir dhe shum e rujtun regjistrimi i 2t ne kosov. Regjistrim edhe 7 muj. Osht full extra Navi tmadh dvd mbrapa stopa dhe fara me leda Gomat e reja dimrit Continental et.. bojm edhe ndrrime +37745641166 (viber) 044406655 049300550Postuar nëpërmjet celularit.

SHPALLJET TJERA