TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 04:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 762 herë

Titulli : Banes me Qira ne Bregun e Diellit M1

Çmimi : 400 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit banesat e Ontexit, kati i I.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, 2 banjo dhe 1 ballkona. E mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne, ujë 24 h, nxemjet me Termokosin, kamera dhe sigurim 24 h.
Çmimi: 400€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

SHPALLJET TJERA