TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 15:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1149 herë

Titulli : Shitet bmw 525

Çmimi : 8,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 525

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Bmw 525 ne gjedje te rregull
Vetura posedon: klimatronik, fellga 18 zoll te M-paketes, xhama kollor, TV/Dvd, Navigacion, karrigat me nxemje, lekur e zeze, senzor parkingu, me te gjitha serviset e kryera si dhe gurtnet e ndrruara para 1 jave
Verejtje: vetura eshte 2004 model i 2006

SHPALLJET TJERA