TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 15:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1080 herë

Titulli : MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEEFFCIENCY

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 250

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 189,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2011

Përshkrimi

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEEFFCIENCY
Ngjyra e hiri e mbyllt metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset elektrike dhe memory ,
ulset sport , navigacion GPS TV HD , DVD bordkompjuter ,
tempomat , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON INTELLIGENT ,
zerimin HARMAN/KARDON , radio CD SD CARD , abs , esp ,
airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj FULL OPSIONE
Tel: +386 49 400 503

SHPALLJET TJERA