TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 15:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1308 herë

Titulli : VW PASSAT - 1.9 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 390,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

- PASSAT C3
- MOTORI 1.9 TDI
- VITI I PRODHIMIT 2007
- ABS NE 4 RROTA
- GOMA TE REJA ME FELLNE
- RADIO - CD
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA TE MJEGULLES
- AUTO HOLD SYSTEM
- DRITA ELEKTRONIKE
- PASQYRE ELEKTRONIKE DHE ME NXEMJE
- KLIMA AC
- ULESET ME NXEMJE
- ALARM
- POSEDON LIBER TE SERVISIT DHE FAKTURAT
- SHUM TEPER I RRUJTUN SI JASHT ASHTU DHE BRENDA

- TEL 045 411 811 OSE 049 764 264

SHPALLJET TJERA