TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 19:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 368 herë

Titulli : meriva

Çmimi : 5,000 €

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : Vetura osht ne gjendje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura osht e ardhur nga zvicrra vetura posedon 1 vit regjistrim 4 goma te reja mbyllje qendrore klim gjamt elektrinik liber te servisit etj 045684665

SHPALLJET TJERA