TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.11.2015, Në orën: 20:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 454 herë

Titulli : Projektor Epson EMP-S5

Çmimi : 190 €

Kategoria : Pjesë për kompjuterë & tablet

Përshkrimi : Shes projektor Epson EMP-S5, me llampe te re, ne gjendje shume te mire dhe shume pak i perdorur. Ka mundesi te lidhet me video, foto dhe ze prej laptoptit dhe PC-se. Pajisja vjen me kabullen percjellese VGA.

Epson · LCD · 800 x 600 · 5.8 pound · USB · RCA · S-Video · Component · VGA Cable

Tel: 044582877 + Viber

SHPALLJET TJERA