TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 03:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3659 herë

Titulli : VW Golf 5 GOAL 1.9 GTD

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2007

Përshkrimi

Shes golf v 1.9 diesel ne gjendje perfekte, i gatshem per qdo lloj prove dhe i garantuar.

Vetura ka :

** Motor 1.9 TDI
** Goal Fabrikisht
** Senzora parkingu
** Karrigat me ngrohje
** Klimatronik
** Xhama te zi fabrikisht
** Navigacion
** Tempomat
** ABS / ESP / ESR
** Centrall
** Board Computer
** Xhama elektronik
** Km te garantuara 90.000Km
** servis te kryer
** Shpenzime Shume te Vogla
** Regjistrim deri me 05.11.2016
** Vetura eshte ne RKS
** Sapo Doganuar dhe regjistruar
## VETURA PER HERE TE PARE ESHTE DAL NE RRUGE ME 07.02.2008 SI DHE POSEDOJ DOKUMENTACION

** Nderrim vetem me vetur VW automatik DSG ose me BMW 320 automat

** CMIM TE ARSYESHEM

045 633 955

SHPALLJET TJERA