TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 03:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3886 herë

Titulli : VW Golf 2 dizell 1.6 rks 1 muj

Çmimi : 1,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1985

Përshkrimi

shitet dhe ndrrohet golfi 2 dizell 1.6 rks 1 muj
golfi a shum ne gjendeje te
hidraulik
felne
ulse te mira me ni fjal a top ska nevoj per asni cent

nr tel viber 044 437 586 dhe 049 900 781

SHPALLJET TJERA