TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 03:46 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2353 herë

Titulli : Bmw 530 dizel Automatik rks shum e mir

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

shes bmv 530 dizel Automatik rks e qlajmruar vetura osht ne gjendje te rregull
posedon klim funksjonale gjamat me rrym pasqyret me rrym lekur shum te rujt ne mbrenda senzor parkingu para dhe mbrapa
alo fellga me goma te reja etj
munci ndrrimi tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA