TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 03:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2456 herë

Titulli : Pasat 1.9 Tdi dizer rks 1 vit full

Çmimi : 5,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

shes veturen pasat dozel 1.9 di te kuqe 6 shpejsi 1 vit regjistrim asati osht shum i mir dhe i rujt osht model Hajllajn osht full opsion
posedon klimattonik abs esp karrilat me nxemje kareikat gjysem lekur bord compjoter tempomat gjamat me rrym pasqyret me rrym alo fellga te mira senxor etj mundsi ndrrimi tel 044878355 ose 049190030

SHPALLJET TJERA