TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 19:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1842 herë

Titulli : Limo per Dasma

Çmimi : 17,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Tjetër

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 5000

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet limo per dasma, syneti, fejesadhe ahengje te ndryshme. Vetura eshte Lincoln town car prodhim amerikan. Vetura eshte benz, automatik dhe ka regjistrim KRS deri ne Qershor te vitit te ardhshem.

Mundesi ndrrimi me vetura te vogla. Per me shume infor thirr ne 045-219-291 ose Viber +37745219291

SHPALLJET TJERA