TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 19:42 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1059 herë

Titulli : Golf 6 i sapo Doganuar shum ne gjendje te mir

Çmimi : 11,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

shes golf 6 2.0 tdi i sapo doganuar vetura posedon klimatronik ulset me nxemje bord kompjuter timpomat alarm goma dhe fellne te reja shum ne gjendje te mir teknike po ashtu edhe ne pamje te jashtme dhe te mbrenshme vetura shitet prej AutoSallonit
AutoStar
kiki

SHPALLJET TJERA