TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 19:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 962 herë

Titulli : VW Passat automatik -07 DSG

Çmimi : 9,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

shes passatin automatik ne gjendje shume te mire
i prodhuar ne dhjetor 2006
ngjyra e zeze metalike (edhe llajsnet i ka te zeza)
te kalume 230.000
me fellne 17, gomat e reja te veres te bleme kete shtator ne euro goma (firma lassa) me fature garancion ne to ka deri ne shtator 2017
po ashtu i ka edhe gomat e dimrit te reja me fellne te metalit e rrotkapne origjinale 16'
automatik DSG
2.0 kubik
rexhistrim edhe gjys viti
kartonin e gjelber per shkup
kaishin dhembezor e posa nderrum kete muaj (e kam faturen dhe ofron garancion servisi ne kaish per 100.000km ose 3 vite).
Po ashtu edhe servisin (ulje, filtera etj) e ka te posa krym
ka sensor shiu
pasqyrat me nxemje
karrika me nxemje
tempomat
isofix
navigacion te madh
bordkompjuter
abs
esp
auto hold
dy qelesa etj

gjamat kolor, po dy dritaret e mrama anesore edhe krejt te mramin ka edhe folie shume te mire 25%

kerri eshte ne gjendje tip top

SHPALLJET TJERA