TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.11.2015, Në orën: 19:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2175 herë

Titulli : Passat 2.0 tdi shes dhe ndrroj

Çmimi : 8,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 20,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

shes dhe ndrroj me vetur ma te lir passatin 2.0 diessel full extra navigacion te madh tempomat klimatronik panoram fllne 19 coll karriget me nxemje kilometra te garantuara automatik dsg menjaqin nxhyra e bardh senzora parkingu para mrapa pasqyret me nxemje ndrroj edhe me bmw 525 530 tel 044202958

SHPALLJET TJERA