TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 04:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 457 herë

Titulli : Shitet vetura VW Touran 2.0 automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Ekstra : ABS

Përshkrimi

Shitet vetura VW Touran diesel 2.0, automatik dsg viti i prodhimit 12/2005, ngjyre te zeze metalike, ne gjendje te shkelqyeshme, servisin e kryer dhe ne regjistrim deri ne korrik 2016. Ka dy pale goma.Modeli me komplet. Çmimi sipas marreveshjes.

SHPALLJET TJERA