TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1153 herë

Titulli : VW PASSAT 3C 2.0 TDI

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

PASSATI I ARDHUR NGA ZVICRRA NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE

POSEDON : KLIM TROINIK.LIBERSERVISI.DOGAN.ULSET ME NXEMJE.PULLA NTIMON.TEMPOMAT.NAVIGACION,SENZOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA,XENON

SHPALLJET TJERA