TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1328 herë

Titulli : VW Golf 5Plus 2.0 TDI 103/KW AUTOMATIK

Çmimi : 5,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Golf 5Plus Automatik 2.0 TDI 103/KW i sapo ardhur nga Gjermania , është ne gjendje shum te mire si optike ashtu edhe teknike pa asnje defekt punon shum mir . Motorri dhe ndrrusi i shpejtsive punojn shum shum mir pa asnje problem 192.000 km te kalune te gjitha me libra te servisit.. Ekstra:centrall ,abs, xhamat me rrym, alufelge , dritat xenon , navigacion,korrika me nxemje , senzor parkimi , hallogenka, klime dhe komforin e ka GOAL etj..

SHPALLJET TJERA