TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:30 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1106 herë

Titulli : BMW 530 d Automatic Tiptronic Full extra

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530d

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes BMW 530 d ( 3.0 dizell ) , Automatik/Tiptronik 6 shpejci , Viti i prodhimit 12/2004 (model 2006) , Ngjyr hiri metalike , I regjistruar RKS 1 vit , Vetura posedon :
- Klimatronik
- Board kompjuter
- Navigacion
- Telefon
- Tempomat
- Senzor shiu
- Senzor parkingu para dhe mbrapa
- ESP , ABS , AirBag
- Mbyllje qendrore
- Shiber
- Llasnje kromi
- Drita kristal dhe xenon
- Komanda n'timon
- Interier te ruajtur
- Fellne dhe Goma t'reja , etj .... Vetura osht ne gjendje te shkelqyeshme

----------------------- Info : 044-109-711 / 044-126-301 ------------ Qmimi i volitshem

SHPALLJET TJERA