TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 524 herë

Titulli : BANESE ME QERA NE ULPIAN AFER SIMFONIS

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 50m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Leshoj banesen ne Ulpian afer Restaurant Simfonia banesa esht e mobiluar ne tersi gjindet ne katin e 2,dhe ka ket renditje
sallon
kuzhin
dhom gjumi
banjo
ballkon

Cmimi 300 vetem per familjar

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebuk: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 880 210
049 693 053
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +37744 880 210

SHPALLJET TJERA