TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 482 herë

Titulli : BANES me QIRA ne ULPIANE mbrapa AAK-S

Çmimi : 400 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : Banes me qira ne Ulpiane te banesat e juprogramit mbrapa Aak-s, kati 2 e renovuar dhe e mobiluar ne tersi ne menyr bashkohore dhe ka kete renditje:

- Dhoma e dites,
- Kuzhina ndaraz me trapizari,
- 2 Dhoma gjumi,
- Banjo (xhakuzi),
- 3 Terasa,
- Shpajz.
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com

SHPALLJET TJERA