TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.11.2015, Në orën: 14:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1408 herë

Titulli : shitet bmw e46

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 318

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 233,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2003

Përshkrimi

bmw e46 ne gjendje shum te mir dhe e rujtme shum mir si brenda ashtu edhe jasht. bmw ka edhe 11 muaj regjistrim. i ka 2 par fellne.

SHPALLJET TJERA